ELEGAN AYAKKABI - METİN İŞYAPAN
 

HAKKIMIZDA
YÖNETİMİN MESAJI

HAKKIMIZDA

Kuruluş öyküsü 1964 yılında başlayan ELEGAN bugün Türkiye’nin her birimine üretim yapan bir firmadır. ELEGAN Türkiye'de Deri ayakkabı sanayiciliðine ismini güvenilirlik ve kalite vurgusu ile yazdırmıştır.

Her mevsime uygun şık ve kullanışlı tasarımlar Elegan'ın ürün yelpazesinde bulunmaktadır. ELEGAN, kadının özel zevklerine hitap eden tasarımlarına ek olarak:

  • Deri kalitesi,
  • Rahatlık,
  • Uzun ömürlülük ayrıntılarına da önem verir.

 ELEGAN kalitesi ve farkı, bu ilkeler doğrultusunda tüketicisiyle buluşturmaktadır.

Üretiminde yaptığı öncü yatırımlar doğrultusunda; ELEGAN Ayakkabı 32 numaradan 44 numaraya kadar bayan ayakkabısı üretimi yapabilmektedir. Küçük numara ve büyük numara giyen hanımların en büyük kabusu olan ayak numaralarına göre ayakkabı bulamama problemi, ELEGAN Ayakkabı'da çözüm bulmuştur. 

ELEGAN Ayakkabı; model sınırı olmaksızın 32-33-34-35, 36-37-38-39-40 ve 41-42-43-44 numara bayan ayakkabısı imalatında öncü firmadır. 

DEĞERLERİMİZ:

Kurum kültürümüzün getirmiş olduğu değerler, markamızı ve kimliğimizi yansıtır:

1- Müşteri Memnuniyeti Önceliğimizdir: Esnek yaklaşım ve çözüm odaklılık ile %100 müşteri memnuniyetini hedefleriz. 

2- Kaliteden taviz vermeyiz: Ürettiğimiz ayakkabılarda %100 deri çalışırız; rahatlık ve sağlık açısından en kaliteli ürünü yaratmak en önemli ilkemizdir.

3- Attığımız her adımın temelinde sadelik vardır: Üretim aşamasından satış sürecine kadar geçen tüm süreçlerde sade düşünür, kendimizi müşterimiz ile eşdeğer bilerek hareket ederiz. Bu sayede, hızlı adımlar atar ve doğru hizmeti müşteriye ulaştırırız. Ürünümüz, bizi yansıtır. 

4- Değişim ve yenilik ile büyürüz: Trendleri takip eder, hep bir adım önde olmak için ise kaynak yaratırız. Farklılıkları lokalize eder, sektörümüzde yenilikçi adımlar atarız. 

5- Esnek yaklaşım ve çözüm odaklılık vazgeçilmezimizdir: Müşterimize ve çevremize esnek yaklaşırız. Gelen her fikri önemser, işimizi geliştirmek noktasında araç olarak benimseriz.